tř. 1. máje 633, Horní Bříza
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je erudovaná, empatická, lékař na svém místě. Vždy pomůže. Bobina uměla , byla skvělá, což se o stávající "náhradě" říci nedá ani v hlubokém bezvědomí.

Moc a moc tuto lékařku chválím,považuji za rodinnou lékařku.Chocová

Kvalitní péče, dobrý a lidský přístup. Jednání, léčba vždy OK, bez problémů, v případě potřeby ihned odešle k odborným lékařům.

Paní doktorka Voříšková je výborný lékař. Myslím, že všichni pacienti u ní zaregistrovaní, by to měli vědět a mohli(měli) by být za to rádi. Když je problém - tak ho řeší a to ihned,nic nezanedbá. A myslím skutečné zdravotní problémy - ne to, že se někomu nechce jen tak do práce. Vy ani nevíte kolik životů už zachránila. Skutečně. A kdo z nás může o sobě říci něco podobného!!!! A na Alenku sestřičku nedám dopustit. Jen se snaží tu přeplněnou čekárnu nějak usměrnit, zorganizovat - a hned je za tu špatnou.Alenka je člověk na svém místě a spolu s paní doktorkou fungují jako tým. Všem tuto ordinaci doporučuji.

Vzdy jsem se v ordinaci setkala s pohodou a pochopenim. Nalady neresim, kazdej mame nejake a na to co tam chodi za lidi a jak se tam chovaji, tak si myslim, ze je jeste doktorka zlata.... s kvalitou osetreni nemam problemy.
Alenu tady komentovat nebudu, jen snad to, ze nekdy clovek nevim, kdo je tam MUDr a kdo DS.

Bobina byla vostra, ale umela a byla s ni nekdy i legrace:-) Neni cas na zmenu Jarko??

Je mi moc líto,že úroven´této ordinace není to co bývalo.Změnou prošlo celé zdravotnictví k horšímu,ale nejhorší je když musí pacient čekat na ošetření a přes dveře musí vyslechnout telef.hovory soukromé i profesionální.Takže se od nejen HLUČNĚ,ale i indiskrétně hovořící sestry dozvíte kdo má kolik tlaku ,co má v moči,kolik váži a že my čekající se třesem hrůzou co se dozví čekárna až sestra zařve DALŠÏ a budeme se bát říci,že nás trápí hemoroidy nebo požádat o Viagru.To by sestra ALENA prochechtala a prozpívala zbytek dne a tak přes nesporné kvality MUDr Voříškové,která pomohla mnoho lidem nejen léčením ,ale i pomocí s lidmi upoutanými trvale na lůžko v jejich rodině i třeba pomoc s umístěním v LDN se divím,že může být spokojená s takovou sestrou Alenkou z říše divů,proto dr.Voříškovou doporučuji a nebojte se protestovat arogantnímu chování ALENY .Slušné chování zdravotníka musí žádat každý slušně se chovající pacient.

Myslím si že paní doktorka, je ten nejlepší praktický lékař. Děkuji jí i její sestřičce za vše.

Sestra je přesně taková,jakou ji lékařka dovolí být,jinak řečeno jakou ji potřebuje mít.Dělá totiž za ní tu špinavou práce,od nepouštění pac. k doktorce,nenapsání léků,sanitek a vybírání proti zákonných poplatků.No nedivte se,vždyť koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Co se týká chování,tak je to duo k pohledání.Při návštěvě v bytě u babičky si sestra zpívala,přítomna byla i lékařka,vůbec jí to nevadilo,babičce ano-měla bolesti!Paní doktrorka je také pěkný lajdák,známá k ní chodí více než 11 let a za tu dobu se nemusela nikdy vysvléci,čili nebyla nikdy prohlédnuta.Ale paní doktorka po celou dobu brala na ni peníze a to každý měsíc.No pěkně si to ti praktiční lékaři zařídili,bez práce pravidelný přísun státních peněz.Však je to také znát na přítomnosti lékařky,hezky si prostřídá dovolené a nemoci několikrát do roka.Kolikrát to ani pacienti nezaregistrují,že tam není,všchno vyřídí sestra.Taková sestra je prostě k nezaplacení.Chudáci staří lidé,kteři se neumějí bránit.Co se týče odborné práce-léči tím způsobem,buď to vyjde nebo ne.Ale to je problém pacienta a ne její.

Ona sama je velmi dobrá a chápavá,jen škoda,že její sestřička vybírá poplatky i za recept,a diagnosticlé vyšetření.Prostě za všechno.A to se nestydí,ani v domově důchodců.To paní doktorce dost škodí.

Milá,chápavá a vždy připravena pomoci.Doporučuji.