Zvýšený prolaktin + špatné výsledky štítné žlázy + ostatní "gynekologické hormony" mimo normu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, dozvěděla jsem se od gynekologa podle výsledků mého hormonálního profilu, že za mou amenoreou stojí zvýšený prolaktin plus estrsdiol, progesteron, LH, FSH, vše mimo limity, ale navíc mám nález poukazující na poruchu štítné žlázy, a proto mě nechce léčit on sám, ale žáda konsilium endokrinologa. Bohužel do Endokrinologického ústavu mě objednali až na začátek září a mně je opravdu hodně nedobře (obrovská únava, úzkosti a napětí v prsou, příznaky jako silný PMS, vypadávají mi vlasy...) a je pro mě jako matku tří malých dětí hodně deprimující představa, že se budu moci léčit až skoro za 3 měsíce...Nebyla by nějaká, jakákoli, možnost, získat dřívější termín? Děkuji předem mnohokrát za odpověď!
Dobrý den, ppkud máte poj. 201, 205 či 207 mohu vás objednat velmi časně do Kateřinské ulice
Jarkovská