Zubní pasta

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore, prosím Vás chtěla bych si koupit zubní pastu, která neobsahuje parabeny, barviva, peroxid a jiné dalších škodlivé složky. Narazila jsem na tyto dvě (viz níže). Kterou byste mi prosím doporučil? Děkuji za odpověď. S pozdravem Aneta Tetřevová
1) belici-zubni-pasta-ap-24-110g-ap-24-whitening-fluoride-toothpaste-110g
2) zubni_pasta_bio_mata_75_ml_sante
U té první AP-24 Whitening Fluoride Toothpaste jsem viděla skvělé výsledky, tj. krásně bílé zuby bez plaku u jedné slečny.
A ta druhá pasta Sante vyhrála test zubních past.
Ještě jednou děkuji za radu. AT
Dobrý den,po konzultaci s dentální hygienistkou jsou obě pasty kvalitní.Vyzkoušejte obě, která Vám bude víc vyhovovat tu zvolte k dalšímu užívání.