ztráta pocitu při ejakulaci

1 Počet odpovědí:
Je mi 51 let a asi 6 let mě trápí jedna věc. Nemám problémy s erekcí ani s chutí na sex, pohlavní styk probíhá jak má včetně příjemných pocitů, ale když dojde k vyvrcholení nic necítím, jako když vypne nějaký vypínač. Ejakulace sice proběhne, ale necítím ony slastné stahy jako dříve, kolikrát si nejsem jistý jestli,,to" vůbec proběhlo, někdy to poznám jen podle uvolnění a poklesu erekce. Stejné je to i při masturbaci. Ze začátku těchto problémů se sem tam i podařilo uspokojivé vyvrcholení, ale v poslední době už jen to ,,necítitelné". Myslel jsem, že je to třeba nedostatkem testosteronu v krvi, ten jsem si nechal asi před 2 lety změřit u své praktické lékařky a byl v normě. Docela mě to trápí, protože po 4 letech od rozvodu mám 2,5 roku novou partnerku a mrzí mě, že ze sexu nemám uspokojení jako dříve.
Dobrý den,
tak jak popisujete Vaše potíže, je těžké najít vysvětlení, také mne napadla nízká hladina testosteronu, ale to jste již vyloučil. Jediné, co Vám mohu nabídnou je osobní konzultace, nebo návštěva urologa, který by měl zhodnotit stav prostaty.

s ppzdravem
MUDr. H. Reguli