ZLOMENÝ PŘEDNI ZUB

2 Počet odpovědí:
Dobrý den ,vím,že to je asi zbytecna otázka,ale chci se zeptat zda nahodou nepřibíráte nové pacienty?Vím,že si za to mužu sama a že jsem se měla starat dřív a né ted,když se mi ulomil zub.Prosím ja se strašně stydím ,bojím se ted čistit zuby(ale čistím)je to přední zub a já se cítim hrozně ,nevím co budu dělat pokud mi nikdo nepomuže.Tak se vás ptam mohla bych k vám přijit??prosím .S pozdravem Lanikova
Dobrý den,
nové pacienty ještě stále přijímáme. Podíváme se na Váš problém a najdeme nějaké řešení. Pro objednání volejte na uvedené číslo.

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow