Zkusenosti s BlackRoll a PowerRoll

Dobry den pane Ljubcenko,

ze mi to trvalo nez jsem nasla nejake emailove spojeni :-)

Od kolegy z Nemecka, kteremu jsem se sverila se svymi problemy se zady, navic mel kdysi stejne problemi, jsem se dozvedela o nasledujicich rehabilitacnich pomuckach, ktere pry maji celkem dobre vysledky. Chtela bych se Vas tedy zeptat, zda jste o nich uz slysel a mohl mi k tomu neco rict.

Jedna se o pomucky BlackRoll (prodejce SportMedic) a PowerRoll (Alza)
Nemohu posilat primo odkazy.

Btw. zacala jsem celkem pravidelne chodit na TRX a docela me to bavi. Dokonce me chvalila pani cvicitelka, ze jsou na me patrne pokroky :-)

Dekuji za odpoved

S pozdravem

Zuzana
Zdravím Vás Zuzano. Je velmi příjemné pozorovat Váš zájem o zdraví a nadšení ze cvičení. Obě pomůcky jsou naprosto perfektní a existuje i několik dalších podobných výrobků, které se liší tvrdostí materiálu a reliéfem povrchu. Všechny tyto výrobky lze používat různě v závislosti na tom, čeho chceme dosáhnout při práci s tělem nebo tkání ( předehřátí, uvolnění, protažení, mobilizace, korekce atd.) Všechno je to sice hezké, ale rád bych Vám striktně doporučil využívat možností tohoto výrobku pod odborným dohledem;) Přeji hodně zdraví!

Dobrý den, paní Zuzano,
přišel mi Váš dotaz, tak odpovídám.
Pomůcky jsou příjemné zpestření obecného cvičení, ale pro odstranění bolesti zad je nejprve nutné zjistit příčinu, proč Vás záda bolí a na základě toho Vám doporučit cílené cvičení k odstranění bolestí zad.
S pozdravem.

Obdobné otázky