Zkusenosti s BlackRoll a PowerRoll

2 Počet odpovědí:
Dobry den pane Ljubcenko,

ze mi to trvalo nez jsem nasla nejake emailove spojeni :-)

Od kolegy z Nemecka, kteremu jsem se sverila se svymi problemy se zady, navic mel kdysi stejne problemi, jsem se dozvedela o nasledujicich rehabilitacnich pomuckach, ktere pry maji celkem dobre vysledky. Chtela bych se Vas tedy zeptat, zda jste o nich uz slysel a mohl mi k tomu neco rict.

Jedna se o pomucky BlackRoll (prodejce SportMedic) a PowerRoll (Alza)
Nemohu posilat primo odkazy.

Btw. zacala jsem celkem pravidelne chodit na TRX a docela me to bavi. Dokonce me chvalila pani cvicitelka, ze jsou na me patrne pokroky :-)

Dekuji za odpoved

S pozdravem

Zuzana
Zdravím Vás Zuzano. Je velmi příjemné pozorovat Váš zájem o zdraví a nadšení ze cvičení. Obě pomůcky jsou naprosto perfektní a existuje i několik dalších podobných výrobků, které se liší tvrdostí materiálu a reliéfem povrchu. Všechny tyto výrobky lze používat různě v závislosti na tom, čeho chceme dosáhnout při práci s tělem nebo tkání ( předehřátí, uvolnění, protažení, mobilizace, korekce atd.) Všechno je to sice hezké, ale rád bych Vám striktně doporučil využívat možností tohoto výrobku pod odborným dohledem;) Přeji hodně zdraví!