Zdravím, včera jsem byla na oční pohotovosti kde mi zjistili že mám odřenou rohovku. Dostala jsem f

Zdravím, včera jsem byla na oční pohotovosti kde mi zjistili že mám odřenou rohovku. Dostala jsem framykoin a mám mazat 5x denně. Dnes mám hodně nateklé víčko, bolest, hodně mi vadí světlo. Pohled na světlo =okamžitá bolest, slzení.Je to normální, nebo mám zítra raději jít na kontrolu? Děkuji za odpověď

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.