Zdravím, od mala trpím dědičným atopickým ekzémem a alergií na břízovité pyly. Ekzém byl silný hlavn

1 Počet odpovědí:
Zdravím, od mala trpím dědičným atopickým ekzémem a alergií na břízovité pyly. Ekzém byl silný hlavně v dětství, poslední roky se ale objevoval málokdy. Letos na konci února se mi však objevil na zápěstí, poté v průběhu března pod koleny, na krku a teď i na loketních jamkách. Připadá mi, že mám však jiný druh ekzému než doposud. Postižená místa mám hodně červená, často pálí, svědí a jsou citlivá na dotek. Když je delší dobu nemažu, tak se začne tvořit velice suchá až loupavá kůže, na které mám žluté strupy. Mažu postižená místa střídavě Indulonou, Excipialem, Halicarem a Protopicem. Přijde mi, že tyto masti pomáhají jen dočasně a pak se to zase objeví, nejvíc by mě zajímalo jestli to souvisí s mým aktuálním alergickým obdobím a nebo se jedná o něco jiného. Plánuji navštívit kožního lékaře, ale chtěl bych znát i názor ostatních odborníků. Děkuji.
Myslím,že jde o atopický ekzém. Protopic užívejte alespoň 2x týdně stále.