Zdravim chci se zeptat jestli moc vadi ze jsem si vzala včera (pondělí) kolem 16:00 hodin prasek jak

4 Počet odpovědí:
Zdravim chci se zeptat jestli moc vadi ze jsem si vzala včera (pondělí) kolem 16:00 hodin prasek jako vždy a další hned chvilku po pulnoci jako za úterý jsem si to uvědomila až po chvili a beru ji už dost dlouho a jestli se musíme nějak s přítelem omezovat dekuji
je velmi nepravděpodobné,že by antikoncepce selhala,ale pro jistotu na7dní používejte bariérovou antikoncepci,čili kondom