Zamlkle tehotenstvi

1 Počet odpovědí:
Dobry den pan doktore vcera jsen postoupila druhou revizi delohy jelikoz mam spatnou srazlivost krve jsem hlidana na hemalogii vse bylo naprosto v poradku pak zniceho nic nesla videt srdecni akce musela jsem.na vycisteni je to hrozne a starsne bokestiva situace na dusi ve ctvrtek jdu na kontrolu ale pokud me nevysetri dukladne pani doktorka budu zadat o zmenu lekare pry musim.mit vice potratu at se prijde na pricinu pak pan doktor rikal ze to teda na potreti vyjde ale asi nechape jak nam musi byt kdybyto to zase nevyslo kolik toho musim vytrpet nez semnou nekdo bude neco delat prejem si miminko a moc dekuji za odpoved
Dobrý den, chápu vaší bolestnou situaci. Pro posouzení vašeho nálezu je důležitý výsledek hematologického vyšetření. Obecně "špatná srážlivost" není diagnóza. Určitě není nutné pro další diagnostiku "čekat" na další potrat. Poraďte se se svým gynekologem a pokud nebudete spokojená, asi je vhodná konzultace také na jiném pracovišti. Pokud jste z Ostravy, rádi vám poradíme. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc