vše je obsaženo v rubrice Vaše otázka

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
Nedříve bych popsala svůj problém, potom položím otázku.
V září jsem byla objednaná na operaci pro (podle MR) intrasubstanciální a parciální rupturu šlachy.., na pravé ruce, která byla již staršího data. Těsně před operací jsme dostala virozu, na kterou jsem brala třídenni antibiotika. Několik dní po tom se mi stalo (podle MR) v úrovni L4/5 dorzomediální a levostranná laterální protruze s přesahem 8mm kontaktu s levým kořenem L5, - vyskočila mi ploténka. Od lékaře jsem dostala dvě injekce, z toho jednu někde v okolí "kořenu",která byla aplikována tak rasantně, že jsem málem omdlela. Po té injekci jsem krátkou chvíli přestala chodit. Po půlhodině jsem se rozchodila a po cca 14 dnech jsem absolvovala 10 infuzí, které za nějakou dobu záda uvolnily, ale vzápětí se mi stalo to, že mne ve 3 ráno z ničeho nic vzbudila prudká bolest v pravém kyčli. Po ortopedickém vyšetření, kde vyšlo najevo, že v kyčli téměř žádná artróza není. Na neurologii mi bylo řečeno, že to není neurologická záležitost, ani v nemocnici na neurologii, kam mne odvezla sanitka pro velké boletsti v pravé kyčli se nic nezjistilo. I další ortoped po rtg pravého kyčle konstatoval, že kyčel je v pořádku. Nasadil mi antibiotika a surgam na bolest. Více jak polovinu antibiotik jsem vybrala, a pokud nevezmu tabletu na bolest, nemohu pro bolesti v noci vůbec spát.
Závěr: mám silné bolesti v pravém kyčli ve dne i v noci.
Dotaz: co ještě dalšího může být příčinnou mých bolestí?
Jaké by bylo možné řešení, abych tolik netrpěla
Dobrý den, příčin bolestí v kyčli může být celá řada- od infektu bakteriálního a virového,revmatismu, dnu,páteřních afekcí, atd,je to v podstatě o komplexním vyšetření od rtg přes evtl mri,laboratoř , reevmatologické vyšetření atd.pak dle výsledků další adekvátní postup.