Dobrý den, sháním dětského lékaře, který by neměl problém s neočkováním a ideálně mu nebyla cizí celostní medicína. Děkuji MVDr. Tereza V.

Pediatr
47 názor
Hradec Králové

Dobrý den. Jak jsem se již několikrát v odpovědích zmínil, jsem m.j. absolventem kurzu přírodní medicíny Ing. Janči a zabýval jsem se i akupunkturou ucha. Na druhou stranu jsem ale také vedl tři roky jednotku intenzívní péče pro větší děti na dětské klinice FN v Hradci Králové. Mnoho nemocí, proti kterým je očkování podle současného očkovacího kalendáře a zejména jejich komplikací (to je o moc horší), jsem nejen viděl, ale také léčil. Své léčebné postupy řídím podle toho, co bych za dané situace doporučil svým vnukům. Tak přistupuji ke svým pacientům, a to jak v otázkách léčby, tak prevence. Neočkuji zdaleka vše, na co existují očkovací látky. Nicméně mám jistou nepodkročitelnou hranici, pod kterou bych se bál jít, protože by to bylo proti mému přesvědčení a hlavně proti životním zkušenostem. Je tomu tak zejména v otázce tzv. "povinných" očkování. Asi jsem Vás tak úplně neuspokojil, ale říkám to tak, jak to cítím a snad mi to uvěříte.

Ostrava

Dobrý den, já už mám bohužel plnou kapacitu a nepřijímám nové děti. V případě změn sledujte náš web.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz