Už víc jak přes rok, možná i déle mám zvláštní pocity. Už když mi bylo 7-8 let, pociťovala jsem poci

1 Počet odpovědí:
Už víc jak přes rok, možná i déle mám zvláštní pocity. Už když mi bylo 7-8 let, pociťovala jsem pocity prázdna, tak strašné pocity prázdnoty a zbytečnosti... Nyní je mám stále a častěji se vrací, trvají asi půl hodiny. Ale jsou tak silné že se buď rozbrečím nebo jak už se stalo chci spáchat sebevraždu. Také se nedokážu soustředit, učit, rozhodovat se prostě nic. Myšlenky jako by létali v mé hlavě a já je nedokázala spojit. Nevycházím celé dny ven, protože se bojím, že mě někdo pronásleduje a chce mi ublížit. Mám deprese a už jsem chtěla spáchat sebevraždu - celkem asi 8 krát. Nikdy se to nepovedlo. Minulý měsíc začali halucinace. Viděla jsem tři lidi kteří se na mně řítili a já se vyděsila a chtěla utéct ale pak zmizeli. Byli pryč nikde nikdo, nic. Pak jsem viděla letícího netopýra ale jenom já. Slýchávám hlasy i když nikdo není v okolí. Jsou v mé hlavě a hádají se, špatně jim rozumím. Někdy mám i takové že je slyším skutečnější jakoby přímo vedle sebe. Pociťuju úzkost a strach - ani nevím z čeho prostě se bojím, nejde to popsat. Jsem zmatená, už takhle nemůžu. Nechápu to, nerozumím sama sobě. Chci křičet!!! Ale nejde to. Bojím se k lékaři, je mi to trapné a navíc co si o mě asi pomyslí .. Je mi strašně, nikdo mi nerozumí, a neví jak se cítím... Děkuji
Nebojte se navštívit psychiatra, může vám pomoci.Je to důležité.