Úmrtí dcery-hypnóza

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,už je to 18 let co mě zemřela dcera ve svých 10 letech. Od její smrti se léčím, ale ta bolest je stále stejná a chtíč odejít za také, nemam strach ze smrti. Mam syna,je o rok mladší a on má svůj život,vím že ho musím nechat žít,ale nezvládám to. Mam přítele, ale děti byly a jsou můj život,připadám si zbytečná a znovu chci zemřít. Už mám za sebou několik pokusů o sebevraždu a poslední 2 byly před 3 roky a bylo to hodně špatně,byla jsem kómatu. Syn je hodný, moc mě pomohl a já mu nechci ublížit, ale té myšlenky se nemohu zbavit. Přemýšlela jsem nad hypnozou,prosím o vás názor. Dekuji
Dobrý den. Vážím si toho, že se na mě obracíte a velmi s vámi soucítím. Vyrovnat se se ztrátou dítěte je nesmírně náročné. Myslím si však, že každý život je natolik cenný, že vždy stojí za to, hledat cesty jak znovu objevit jeho smysl. Nemohu vám zaručit, že hypnóza bude pro vás řešením. Nicméně jako terapie může být pro vás přínosná a pomoci dosáhnout vnitřního klidu v rámci možností.