Transsexuál

1 Počet odpovědí:
Dobrý den jsem žena je mi 27 let a cítím se jako muž čelí svůj život.. Mam přítelkyni s kterou jsem v registrovaným partnerství.. Necítím se dobře v mém těle nesnesu pohled sama na sebe.. Tento způsob života žije čelí svůj život.. Chovám se jako muž cítím se jako muž.. Chci podstoupit operaci na odstranění prsou a chtěla bych začít testosteron therapy.. Nevím na koho se obrátit.. Prožívám velmi těžké chvíle deprese někdy se cítím jako bych chtěla spáchat sebevraždu je to hrozný pocit nevím kde vyhledat pomoct.. Chci se cítit a vypadat na navenek tak jako e cítím uvnitř v mém těle.. Sem nešťastny člověk.. Prosím můžete mi pomoct.. Začít hormonální terapii co nejdříve a podstoupít operaci.. Můžete mi prosím poradit.. Děkuji Lucie
Dobrý den, současná medicína opravdu změnu pohlaví umožňuje. Pacient nejčastěji podstupuje farmakologickou, hormonální léčbu doplněnou nejrůznějšími zejména estetickými chirurgickými zákroky. Farmakologickou péči zajišťuje lékař-sexuolog a chirurgické výkony dle dohody lékař se specializací v oblasti gynekologie či urologie nebo plastický chirurg. Důležité je však předem pečlivě prohovořit celý postup. Pokud budete mít zájem můžete se ke mně objednat, já vám jednotlivé kroky vysvětlím a doporučím vám konkrétní odborníky.