Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V předním zubu mám vytahané nervy již nějaký rok a nyní zub začal tmavnout. Vím že jso různá řešení tohoto problému chtěla jse se zeptat kolik by u Vás stálo vyřešení tohoto problému. Vím že lze zub vybělit, udělat fazetu či korunku. Mohla by jste mi napat orientační cenu techto zákroků. V případě fazony a korunky bych volila určitě metalokeramickou nebo celokeramickou. Děkuji za odpověď
Dobrý den, cena fasetky je od 3500kč, metalokeramické korunky od 4500kč a celokeramnické korunky od 6000kč. Hezký den přeji. S pozdravem Borovičková

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.