Sylva colombova

1 Počet odpovědí:
Dobry den,
Pritel ma obrovsky problem ma psychycke problemy uznava to ale mysli si ze ho nadopujete jen prasky vcera jsem ho poprve videla jeho stav a vydesilo me to ze jsem chtela volat zachranku lezel na zemi trasl se a nemohl se pohnout bylo to desny potrebuji mu pomoct poradite mi cekaci a obednavaci terminy jsou dlouhe a ja musim udelat neco co nejdriv ochotny nekam zajit je uvedomuje si problem a stav jaky ma .mic dekuji
Dobrý den,
jako psycholog nemám možnost předepsat léky. Mohu s Vaším přítelem pracovat pouze psychoterapeuticky. Pokud je to akutní, neváhejte se se mnou spojit telefonicky a určitě se na setkání v dohledné době domluvíme, bude-li přítel chtít. Psychofarmaka předepisuje pak psychiatr, popř. praktický lékař.
Hodně sil a trpělivosti,
DP