sexuální nesoulad - MuDr. Radek Fiala

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Můžete mi prosím napsat kontakt na nějaké takové pracoviště v Brně či jinde na jižní Moravě? Děkuji.

Sexuální nesoulad

Problémem je náš sexuální nesoulad už od počátku vztahu a nezájem manžela o tom komunikovat. Při souloži nedochází k mému vrcholení, ač sama jsem toho klitoriálně i neklitoriálně schopná a docházelo k tomu, když se mi předchozí partneři delší čas věnovali. Můj manžel žije v názoru (47 let!!!), že každá žena je schopná bez problému vaginálního orgasmu a nemá zájem mě k orgasmu přivést jinak než vaginálně a jeho 2 minuty mě opravdu nestačí, navíc ho dole moc necítím. Manžel se skoro nevěnuje předehře, (za 7 let mi jednou poskytl masáž), po 2 minutách jeho ejakulaci vždy skončí a nic jiného neprovozuje, nikdy se mě opravdu nesnažil uspokojit. Nebaví se o tom se mnou, nebyl schopen ani jednou změnit techniku, nekoupil ani jednu hračku (oproti mě) a mě to velmi frustruje. Je mi 41 let, nedokážu se smířit s tím, že bych už nikdy neměla s partnerem zažít orgasmus, alespoň že se o to nesnaží, mám na manžela obrovský vztek, jsem už alergická na veškerou jeho blízkost, i na to, jak v noci vedle mě dýchá, nevěřím si jako žena. On tvrdí, že za to můžu sama, že všem bývalým partnerkám sex s ním vyhovoval (už po dvou měsících vztahu jsem mu řekla, že sex bez mého vyvrcholení mi nevyhovuje a nic neudělal pro to, aby to změnil) a svádí to na moji diagnózu dětské mozkové obrny, což je blábol a velmi mě to ranilo. Nejsem schopná žít ve vyváženém vztahu s mužem, který se nestará o mé uspokojení. Dá se to řešit?
Dobrý den, velice se omlouvám, ale já osobně odborníky v Brně neznám. Doporučuji tedy prohlédnout nabídky péče na internetu a dle recenzí pak nějakého odborníka zvolit. Držím palce.