Seboroická dermatitida

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
jsem Vaší spokojenou pacientkou již několik let. Nyní mám 4M syna, který má ve vlasech "mléčnou krustu". Místo si škrabe a pediatrička mne požádala o konzultaci s kožním lékařem. Není si jista, zda se nejedná o atopický ekzém...
Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo získat termín ve Vaší ordinaci dříve než v květnu, využívám tuto cestu.
Problém bohužel spěchá, neboť se nám z tohoto důvodu posouvá i povinné očkování.
Mohu Vás poprosit o pomoc a informaci, jak mám dále postupovat?

Děkuji moc za odpověď
dobrý den, k ošetření mléčné krusty je dobrá aplikace Kelual emulze od f. DUCRAY na mléčnou krustu. Dále je možné koupit Excipial ULipolotio, natřít na krustu 4 hod. před koupáním a poté opatrně smýt při mytí . S pozdravem M.Jun