Seboroická dermatitida

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,

jelikož mi k Vám byl nabídnut termín až v polovině května, zkouším se na Vás obrátit touto cestou.

Asi před dvěma lety mi byla diagnostikována seboroická dermatitida. Největší ohnisko problému bylo ve vlasech, které se nyní po řádné péči srovnaly, za to se seboroida přesunula na obličej.

Ráno se budím s bílými, suchými mapami po čele, nose a na tvářích. Zkoušela jsem různé postupy - drahé mastičky s označením DS, levné mastičky, kokosový olej na zvlhčenou kůži, krém Linola Fett. Přestala jsem se malovat a obličej čistím a mažu ráno i večer, přesto problémy neodeznívají.

Můžete mi, prosím, poradit, co ještě pro sebe mohu udělat, abych se tohoto nepříjemného a viditelného problému zbavila, či ho minimalizovala?

Děkuji moc.

Nikola (26 let)
zdravím, pozdní termín mě mrzí, na zvláčnění kůže obličeje zkuste krém Blue cap a užívat nějaký preparát s e zinkem. S pozdravem M.Junášek