Realizace ošetření a ceník
4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, nepocházím z Mladé Boleslavi, ale navštěvuji ji. Mám také Vojenskou zdravotní pojišťovnu a problém se zuby spočívající v jejich kazivosti, kvůli kolísajícímu vápníku a lékům. Byla by nějaká reálná možnost se nechat u Vás ošetřit? Četla jsem, že si Vás recenze chválí, mám celkově strach ze zubařů a se svou lékařkou nejsem příliš spokojená. A má otázka tedy spočívá i v ceníku plomb. Děkuji a nezlobte se.
Zavolejte, prosím, na tel.čislo do ordinace.

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?
Dobrý den, chtěla jsem Vám jen napsat, že sídlíme v Praze a ne v Mladé Boleslavi. Jinak není problém se u nás objednat. Hezký den

Dobrý den,
s Vojenskou zdr.poj. spolupracujeme. Nové pacienty ještě stále přijímáme. Cena výplní zubů se pohybuje od 800 do 1500 Kč. Bát se nemusíte. Všechny zákroky provádíme citlivě a pod lokálním umrtvení.

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow

Dobrý den, děkuji za zájem.
V Mládé Boleslavi neordinuji, ale ceny si můžete prohlédnout na webové stránce atdent.cz. Skoro vždy se dá najít volný termín.

Obdobné otázky

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.