radu od Ortopeda na stanovení výše bolestného

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,

Stal se mi pracovní úraz v roce 2015- vymknutí kolene + po 6 měsíc opercace - plastika ( po celou dobu 9 měsíců jsem na neschpence a úraz mi byl uznán ve 100%..) a já se ptám podle čeho mě bude bodově hodnotit můj ošetřující lékař - ortoped pří stanovení výše odškodného... . ( vím, že za bod od nového je 250.-....ale to je tak vše..). Ideálně, kdyby jste mi poradil, kde to mohu najít nebo kolik od - do maximálně mohu dostat bodů? ( Vím, že mohu jako pacient žádádat svého lékaře, aby provedl ohodnocení bolesti podle zrušené vyhlášky č. 440/2001 Sb,ale já nevím jestli by to pro mě bylo příznivější.. nebo co je pro mě nejlepší, abych věděl,že např.: dle zrušené vyhlášky to bude dle nařízení vlády č. 276/2015Sb asi : 15.29 Podvrknutí kolena - za 50 bodů + 15.34 přetržení křížového vazu kolenního za 80 bodů je 130 bodů a nikde jsem tam nenašel (body..),že mi byla dělána operace plastikaLCA BTB - dva vstřebatelné šrouby a 9 měsíců nemocenská... což také bolelo..... Předem moc děkuji za jakoukoliv pomoc
J emožné navštívit naši ambulanci a nahlédneme do nové vyhlášky