psychika dětí

chtěla bych se Vás zeptat. I zároven objednat. Jsme v rozvodovém řízení a děti už jsou tak nějak ok.
Jen co se týče návštěv tatínka a tatínkových rodičů tak jim narušují psychiku. Tím že nadávají mě před dětmi, mého přítele. Tatínek dělá naschváli mě a trpí tím děti. Nebydlíme spolu již dva roky.
Děti máme společné tři. 10,8,4 let.
Prosím jak postupovat u vás co se týče schůzek.
Moc děkuji
Jitka
Vážená paní Jitko,

rozvody a rozchody v rodinách s dětmi jsou náročnou životní situací pro všechny zúčastněné. Z vašeho dotazu vnímám, že u Vás situaci komplikuje širší příbuzenstvo. Pokud to je jen trochu možné- promluvte si s nimi bez přítomnosti dětí, sdělte jim své pocity a zdůrazněte, že na všechny spory mezi dospělými doplácejí právě děti. Je smutné, že si mnozí rodiče a příbuzenstvo neuvědomuje, jak neuvážené hádky a výroky ovlivňují děti, kteří mají většinou city ke všem- proto apeluju na všechny dospělé- táhněte i po rozvodech či rozchodech za jeden provaz- pořád máte velmi důležitý společný úkol a cíl- vychovávat zodpovědně Vaše děti tak, aby byly šťastné a měly na dětství co nejvíce krásných vzpomínek, které jim v dospělosti pomohou zvládat vlastní životní těžkosti a být zralými osobnostmi.

Co se týče objednání schůzek, kontaktujte mně prosím na tel. čísle: 732 544 295, domluvíme se osobně.

Přeji Vám prozatím mnoho vnitřní síly...
Se srdečným pozdravem
Anna Tumlířová.

Dobrý den paní Jitko, je dobře, že jste se rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Celá situace musí být náročná jak pro vaše děti, tak pro vás. Ráda vše s Vámi proberu a věřím, že najdeme cestu, abyste se mohla cítit lépe vy i vaše děti. Schůzku si můžete dojednat buď online přes kalendář, nebo na tel. čísle, které mám uvedené ve svém profilu.
Držte se!
Pavla Doláková