Dobry den , Potrebovala bych poradit , s pritelem jsme spolu 4 roky , vse nam klape . Ale mame jeden problem ktery asi uz nejsme schopni sami prekonat . Uz druhy rok bojujem s nesnasenlivosti jeho rodiny vuci me osobe , vse zacalo tehdy kdyz jsme oznamili ze do budoucna neplanujem zit s nima ve vicegeneracnim dome kde zije , jeho maminka a sestra s rodinou . Oni sami maji neustale konflikty a mi toho nechceme byt soucasti . Zdaleka nemohu popsat vse co se uz behem tech dvou let odehralo a proto bych se chtela zeptat zda si myslite ze uz je vhodna doba na to , resit tento problem s odbornikem ? Dekuji moc za odpoved

Dětský psycholog, Psycholog, Psychoterapeut
15 názor
Slaný

Dobrý den, dnes jsem objevila Váš internetový dotaz, takže odpovídám až teď. Je skutečně na vašem posouzení, jakým způsobem obtíže vygradovaly a jak moc vás zatěžují. Pokud budete mít ještě zájem o konzultaci můžete se tel. objednat. S pozdravem Dr. Nosilová

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz