Přijetí nového pacienta

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám sedmnáctiletého syna s DMO, u kterého před několika lety diagnostikovali ve fakultní nemocnici epilepsii, jedná se hlavně o noční záchvaty. Užívá Timonil Retard 150. Začalo se na nízkých dávkách, ale postupně se zvyšovaly, protože se znovu objevovaly po nějaké době záchvaty a byly větší a četnější. Nyní je dávkování 1,5 ráno i večer, ale zřejmě už to opět nestačí, protože záchvaty se zase objevují. Dle neuroložky z fakultní nemocnice Mudr. Neklanové bude nutná kombinace léků. Já Vám nyní píšu proto, že ačkoliv jsem neměla dosud problémy, nemám z poslední doby z návštěv ve fakultce dobrý pocit, ani co se týká posledního pokusu o medikaci z důvodu neklidu v noci (návykové Frisium), které bylo tak nějak narychlo přes emaily. Také čekací doby jsou velmi dlouhé a chybí mi tam individuální přístup, zřejmě z důvodu přílišné vytíženosti. Již nějakou dobu jsem se poptávala a na Vás jsem dostala reference od rodičů, kteří mají děti podobnými problémy, za rok bychom stejně museli řešit přechod k jinému neurologovi. Chtěla bych Vás tedy požádat, jestli byste syna nepřijal a dále ho léčil. Děkuji. S pozdravem
Dobrý den, syna určitě rádi převezmeme do péče, můžeme brát od 15 let věku, máme pojišťovny 111, 205, 201, 211, nemáme 207 a 213, o léčbě se pobavíme při vyšetření a stanovíme další postup. Můžete zavolat sestřičce na tel.. Naše zaměřené je na záchvatová neurologická onemocnění, tedy především epilepsie. Děkuji. S pozdravem Milan Labonek.