Dobry den pani psychoterapeutko Hano Repova chtel bych se zeptat jestli bych mohl prijet na sezeni s vami jsem v invalidnim duchodu s diagnozou tezka schyzofrenie ale jsem velmi samostatny je mozne ze k vuli finacni situaci bych mohl jezdit treba jednou za mesic nevim jestli me vezmete chci byt uprimny asi me proto nevezmete jsrm i vasim fanouskem mam rad skupinu zuby nechty a nejvic jsem vzdy fandil vam nejsem fanaticky fanousek jen mam dlouho sen prijit na sezeni kvam nezlobte se prosim ale chci byt uprimny mam ted velke problemy ve vztahu dekuji spozdravem
Mgr. Hana Řepová
Mgr. Hana Řepová
Psychoterapeut
Praha
Dobrý večer. Děkuji za Vaši důvěru, ale musím Vás zklamat: neumím pracovat s klienty s touto nemocí, nemám dostatečnou odbornost.Posílám kontakt na odborné pracoviště, které pomáhá i lidem v tíživé finanční situaci. (socialniklinika.cz)
Pokud byste někdy zavítal na náš koncert, ráda se s Vámi uvidím osobně.
Přeji vše dobré!
Hanka Řepová

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.