Potřebovala bych pomoct, prosím.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, jmenuje si Kateřina, je mi 18 let a nevím jak bych mohla můj problém nazvat, ale vyhledávám někoho, kdo mi s tímto problémem pomůže. Jde o to, že se v určitých situacích chovám naprosto nepochopitelně, ač nechci, tak v ten daný moment to tak udělám a jakmile zjistím, co se vlastně stalo, mi to teprve dojde a jsem strašně přecitlivělá.
Mám partnera už přes rok a půl, například se stalo nedávno, že se vracel po 4denní práci v Praze zpět do Ostravy. Těšili jsme se na sebe, všechno bylo v pohodě. Po té, co přijel domů, mi napsal sms "Jsem unavený a nejspíš na mě něco leze". Já v ten moment, viděla jen to nejhorší, že se neuvidíme, že zůstane doma a nepřijede a byla jsem hned na něj škaredá a psala mu věci typu : "no tak si zůstaň doma, když mě vidět nechceš" a pod. Jakmile se naštval, protože jsem na něj byla bezdůvodně škaredá, mi to došlo a začala jsem brečet. Jenže v ten moment už to napravit nejde. Jsem neohleduplná a chtěla bych s tím něco dělat, protože bych o něj přijít nechtěla jen, kvulí mému neobezřetnému chování. Můžete mi nějak pomoct ? K tomu jsem celá přecitlivělá, všechno mě hned rozbrečí. Chtěla bych se v tu chvíli zastavit, promyslet si, co mu napsat, být hodná a zachovat klidnou hlavu a ne, se hned naštvat a být škaredá a úplně zbytečně, protože tím jak se chovám, je pak naštvaný on na mě a úplně zbytečně vyvolávám hádky, a to já nechci.
Dobrý den, Kateřino, z toho, co píšete, cítím velkou odhodlanost k tomu s cítím něco dělat. V případě Vaše zájmu s Vámi budu ráda pracovat na zlepšení Vaší situace. S pozdravem, Jana Malásková