Potíže se sexem

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, s manželem jsme spolu 2 a půl roku a manželé jsme rok, před svatbou nebyl nikdy problém se sexem, naopak maximální spokojenost, po svatbě manžel neuvěřitelně zlenivěl, v podstatě slýchávám ,,já jsem tak unavený,, nebo ,,tak mi udělej orální sex,, (takový typ ,,sexu,, kdy jen leží a je o něj postaráno ještě zvládá) když to shrnu, tak mám po svatbě doma typickou ženu, kterou bolí hlava, ale je v té roli vymlouvačné ženy je můj manžel.. Říká mi, že chuť na sex nemá, ale při porno filmech se ukájí neustále, zvládne to několikrát denně, z mé strany jsem se snažila splnit mu veškerá přání, takže já už vážně nevím co dělám špatně. Raději se jde natajno ukojit na toaletu, než by prožil sex se mnou a vymlouvá se. Přijde mi, že je na porno filmech závislý a že je neuvěřitelně sobecký k mým potřebám. Nevěrami to řešit nechci, proto se snažím jakkoliv zjistit, co já dělám špatně, že nemá chuť prožít sex se mnou, obvykle se mužům líbím a jeho výmluva, že takto to mají všichni,,mi reálná tedy vážně nepřijde. Moc Vám děkuji za radu a za, už jsem z toho zoufalá, je mi 29 let a opravdu je mi smutno z toho, že můj sexuální život je u konce. Děkuji
Příčin může být mnoho a bez vyšetření Vašeho partnera ji nelze určit. A je otázkou, jestli k vyšetření bude ochoten přijít. Ta, že byste něco dělala špatně, je přitom jedna z těch méně pravděpodobných.