Pomůže mi někdo s velkými bolestmi bederní páteře,2x po operaci,operace kolenTEP.,špatně chodím

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pro pana doktora Davida Krahulíka.
Mám po několika operaacích pohyb.ústrojí.Momentálně po operaci kolena s následnou revizí.Dlouho bojuji s bederní páteří,mám velké bolesti a teď po operaci kolena trpím,protože mi brní celé stehno až do endoprotézy,hlavně bolí záda.Poslední rtg.beder.páteře ukázalo,že,je snížen meziobratl.prostor pod L4,5,TH12-L2 artr lem krycích hran obratl.těl,ventr i later osteofyty,posun S 1 dorsálně.Opis nálezu.Nikdo prý mi nepomůže.Prosím moc,poraďte mi.Děkuji
Hezký den, můžete se objednat ke mě do ambulance NCH do FN Olomouc, potřebujete neurologické vyšetření a CT vyšetření či MR vyšetření bederní páteře. S pozdravem Krahulík