Polygynax při kojení?

Dobrý den, prosím Vás, můžu na zánět užívat Polygynax - 6 vaginálních tobolek v případě, že stále kojím? Dle přiloženého letáku - v době kojení není vhodný? Děkuji za odpověď.

1 odpověď


Dobrý den, i když je v letáku napsáno, že není vhodný, pokud vám Polygynax ordinoval lékař, neobával bych se aplikace. Jde o lokální aplikaci do pochvy, i když určité vstřebávání může nastat, celkový vliv na dítě je zanedbatelný.

Získejte odpověď díky online konzultaci

Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.