Pokokává se v 11 letech

1 Počet odpovědí:
Děkuji Vám za odpověď ohledně pokakávání našeho 11 letého chlapce. Jak jste se ptala, tak problémy má i v jiných oblastech například ve škole. Škola ho nebaví a kdykoliv má dělat úkoly, tak to oddaluje, jak může trvá mu dlouhou dobu než úkol dokončí. Když po něm chceme aby nám pomohl s domácími pracemi, tak se mu nechce kňourá, zdržuje to a vůbec se mu nechce, nejraději by si jen hrál. Jestli to ale nedělá schválně, tak proč z toho dělá kuličky a hází to po bytě? Ještě jednou děkuji za odpověd a Vaše rady M.
Dobrý den,

ještě jednou bych Vás chtěla ocenit za snahu chlapci porozumět a pomoci mu. Po důvodech, proč Váš chlapec dělá z hovínek kuličky a hlavně, jak z toho ven, by bylo nejlepší se pobavit, nejlépe s chlapcem i s celou rodinou, na terapeutickém sezení, v bezpečné, přijímající a podporující atmosféře. Bez kontaktu s ním jsou všechny mé úvahy pouze hypotézami.

Držím palce a přeji vše dobré,

Stanislava Ševčíková