Vážený pane primáři. Jsem Vaší dlouholetou klientkou s velkou spokojeností. Nyní se na Vás obracím s dotazem, který se týká mého bratra. V dubnu 2015 jej postihla disekce aorty, naštěstí přežil bez větších následků, ale trápí ho potíže s močením. Měl zavedený permanentní katétr a došlo ke srůstům, které způsobují neprůchodnost močové trubice. Již několikrát podstoupil menší zákrok v nemocnici v Příbrami, ale bez většího úspěchu. Tamní urolog doporučuje plastiku močové trubice a nyní hledají pracoviště,kde by bratrovi pomohli. Bydlí na Dobříši u Prahy, a protože vím, že v Praze ambulujete, zajímalo by mě, zda tam i operujete, jestli i tyhle zákroky a případně v kterém zařízení. Děkuji za odpověď, B

Urolog
42 názor
Mariánské Lázně

dobrý den bohužel již v Praze nepůsobím pokud byste chtěli radu zavolejte mi na tel číslo do ambulanci v PLANÉ děkuji

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz