Zdravím,

děkuji za odpověď! Zajímalo by mě ještě jen, kolik takový zákrok stojí, to je také důležitá položka :) A také, zda je možné ovlivnit pigmentaci dvorce.

Díky!

Klára
MUDr. Petr Jan Vašek
MUDr. Petr Jan Vašek
Plastický chirurg
Praha
Dobrý den,

plastika dvorců v lokální anestezii stojí 17 000,-Kč. Záleží však ještě na přesném doporučení pana doktora. Pigmentaci dvorce lze nejčastěji ovlivnit buď laserem či permanentním tetováním, to však na naší klinice neprovádíme.

S pozdravem,

Formé clinic

MUDr. Petr Mertan
MUDr. Petr Mertan
Plastický chirurg
Praha
Dobrý den,

cena záleží na doporučení od pana doktora a také na anestezii. Redukce prsních dvorců v lokální anestezii stojí 17 000 Kč + krevní testy, které si můžete udělat u nás na klinice za poplatek 400 Kč a nebo u svého lékaře.

Měla byste zájem o osobní konzultaci s panem doktorem?

S přátelským pozdravem,

Dominika Hrušková
Formé clinic

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.