Operace dělohy, ano či ne?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den paní doktorko,
dostala jsem na Vás doporučení od své kamarádky. Potřebovala bych znát názor Vás jako specialistky, abych byla klidná, že skutečně mám absolvovat operaci dělohy:
Můj gynekolog mi doporučuje odstranění dělohy. Píši teď přesně, co mi zaznamenal:
Subj.: konzul. pro uterus mentiticomyomatosus, progrese růstů, menzes normál. pravidelná, pri Depoprovere špinění, menzes jako takové není.
Obj.: kolp. ZT II
Vulva vagina bpn uterus v AVF, zvětšený, metrický, adnexá nediferencuji, parametriá volná CD prázdný
UZV: uterus v AVF 112x79x70, metrický, na zadní stěně subser. myon 42 mm, endometrium 4 mm, ovaria bilat bez změn, Douglas bez výpotku.
Závěr: Prevence, Uterus metriticomyomatosus, HAK inj.,
Terap: do budoucna zvážit operativní řešení, poučena
Citologie v pořádku

Jinak při Depoproveře špiním, tak jsem si řekla,že už si jí dál píchnout nenechám. Absolvovala jsem tři injekce a ani po této době špinění nevymizelo.
Ohledně operace, bych poprosila o Váš názor. Pan gynekolog mi řek už jen, že až dostanu odvahu, tak by doporučil se na operaci objednat . Co Váš názor? Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, kolik je Vám let?