Operace dělohy, ano či ne?

Dobrý den paní doktorko,
dostala jsem na Vás doporučení od své kamarádky. Potřebovala bych znát názor Vás jako specialistky, abych byla klidná, že skutečně mám absolvovat operaci dělohy:
Můj gynekolog mi doporučuje odstranění dělohy. Píši teď přesně, co mi zaznamenal:
Subj.: konzul. pro uterus mentiticomyomatosus, progrese růstů, menzes normál. pravidelná, pri Depoprovere špinění, menzes jako takové není.
Obj.: kolp. ZT II
Vulva vagina bpn uterus v AVF, zvětšený, metrický, adnexá nediferencuji, parametriá volná CD prázdný
UZV: uterus v AVF 112x79x70, metrický, na zadní stěně subser. myon 42 mm, endometrium 4 mm, ovaria bilat bez změn, Douglas bez výpotku.
Závěr: Prevence, Uterus metriticomyomatosus, HAK inj.,
Terap: do budoucna zvážit operativní řešení, poučena
Citologie v pořádku

Jinak při Depoproveře špiním, tak jsem si řekla,že už si jí dál píchnout nenechám. Absolvovala jsem tři injekce a ani po této době špinění nevymizelo.
Ohledně operace, bych poprosila o Váš názor. Pan gynekolog mi řek už jen, že až dostanu odvahu, tak by doporučil se na operaci objednat . Co Váš názor? Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, kolik je Vám let?