Obvod penisu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

mám jeden dotaz, chtěl bych si zvětšit obvod penisu, ale chci se Vás zeptat jestli jsou různé doplňky jako Vaimax opravdu funkční?
Vazeny pane to je jako byste si nechal zvetsit nohu ze mate malou slapku- samozrejme zvetseni penisu se provadi- plasticky jako jiny ukon plasticke chirurgie ale vetsinou z duvodu lekarskych nebo kosmetickych - napr po urazech pri zakriveni penisu apod. Vsechny leky typu, ktery uvadite, jsou pouze tzv doplnky potravinove a zadne zvetseni Vam nezajistit- na druhe strane ale neni duvod je brat, protoze kazdy mame penis takovy jaky odpovida nasi konstituci a maly nebo mensi penis vubec nehovori o nasi sexualite vykonnosti plodnosti apod
Samozrejme Vam nemohu zabranit tomu, abyste si doplnky stravy bral ale jsou to trochu "vyhozene penize"- urcite muzete fungovat tak jak jste- pokud mate problem a opravdu je treba s tim neco delat- muzete se ke mne objednat na kontrolu do Sexuologickeho ustavu v Praze a tam vse vysetrime a domluvime dalsi postup
Spojeni najdete na strankach ustavu
Preji pekny den
MUDr. Ludek Fiala, MBA