Nový pacient

Dobrý den,
přijímáte ještě nové pacienty? Nikde jsem na Vás nenašel kontakt.
Děkuji
Klíma

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Tomáš Bárta

Dobry den, pac. zatim prijimame. Objednat se muzete na tel. cisle 603 241 068. Budeme se na Vas tesit. S pozdravem

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Je téměř hotovo! Poskytněte prosím další informace. Díky nim budeme schopní lépe řešit vaše problémy.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům

Podobné dotazy

• přijímáte nové pacienty?

Dobrý den hledám zubního lékaře pro své děti. Děkuji za odpověd

• přijímáte nové pacienty?

Dobrý den, hledám zubního lékaře pro mé dvě děti.děkuji za odpověd

• Akutní problém

Je potřeba se v případě akutního problému objednat předem (telefonicky) nebo je možné přijít rovnou? A co považujete za akutní problémy?

• zdaly příjmáte nové pacienty

Dobrý den chtěla jsem se zeptat ,zdaly příjmáte nové pacienty scháním s dětmi nového zubaře děkuji mic za odpověd

• cena za vstupní vyšetření

Dobrý den, níže jsem našla dotaz na orientační ceny zákroků.. Ještě bych se Vás chtěla zeptat, zda se u Vás platí za vstupní vyšetření.. a zda provádíte dentální hygienu a v jakém cenovém rozpětí se pohybuje. Děkuji

• Ceník služeb

Dobrý den, kde je možné najít ceník vašich služeb? Dškuji za odpověd.

Bojíte se o své zdraví?

Pošlete dotaz našim lékařům a odborníkům a získejte rychlou odpověď!

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se na vaši otázku