Nejistota ve vztahu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den ,
je mi 20 let a mám nyní druhý vážný vztah , trvá přes půl roku . Můj partner je jiné kultury a to z Ukrajiny. Velmi si názorově rozumíme , dokážeme se domluvit a máme se moc rádi. Ale partner má znaky agresivity v různých situacích .Občas to dost nečekám a to mě na tom nejvíce děsí. Vztah bereme oba velmi vážně, vždy se hrozně omlouvá ale já si pořád říkám , že spoustu znaků lze rozeznat na začátku vztahu , než se opravdu rozhodnu pro svého "životního" partnera a snažím se toho držet , abych neudělala svou životní chybu. Jenže se hrozně bojím , že se třeba mýlím . Parnet měl dříve předemnou období s návykovými látkami a marihuanou. Ale nemá nijak typicky "spodinsky" vedený život , ba naopak.Je mu 24.Někdy jsem z toho přemýšlení nad tím tak vypjatá , že kolikrát i já reaguji tak, jak to u sebe nečekám. Často se hádáme. Trápí mě to , protože již jsem se citově " zaháčkovala" . Partner chvíli řešil např. i plus svou žárlivou u psycholožky ale ta s ním začala koketovat ( jak zvrácené) proto ji přestal navštěvovat. Bylo by možné , se s Vámi domluvit na nějaké schůzce ? K Benešovu to mám kousek.
Děkuji za pozornost a přeji hezký den.
Dobrý den.
Děkuji za dotaz a omlouvám se za opožděnou odpověď.
Myslím, že děláte moc dobře, když i ve fázi zamilovanosti a rozvíjení vztahu přemýšlíte nad projevy partnera, které Vám "nesedí". Nevím, jak agresivita partnera vypadá, ale i kulturní rozdíly, o kterých se zmiňujete, mohou samozřejmě hrát roli. Důležité se mi zdá, že v partnerství jsou na pohodu i nepohodu vždy dva. Nejde jen o to, jak byl jeden nebo druhý z vás zvyklý jednat dříve. Jde mnohem víc o to, jak budete každý na (zlo)zvyky toho druhého schopni zareagovat, jak chytrou a překvapivou dáte odpověď.
Pokud budete chtít situaci osobně prodiskutovat, zkuste prosím navštívit můj web a můžete si přímo přes odkaz na rezervační systém zkusit zarezervovat termín.
Příjemný den i celý poslední červnový týden. Jiří Chvála

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.
  • Ze zdravotních důvodů nebudou zveřejněna žádná množství ani dávky léků.

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.


Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.