Něco se mnou není v pořádku

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je v mém věku normální přemýšlet o sebevraždě a libovat si v bolesti. Je mi 18 let a jelikož jsem si prošla šikanou na základní škole tak se od té doby necítím nějak dobře. Furt přemýšlím jaké by to bylo zemřít, vymýšlím si způsoby sebevraždy apod. Každou noc o tom mám noční můry. A celkem mě to děsí. A proto váš žádám o pomoc nebo aspoň radu o dělat nebo jak se k tomu postavit.
Děkuji za odpověď,na shledanou.
Dobrý den. Děkuji za důvěru, se kterou se na mě obracíte, moc si ji vážím. S problematikou, o které píšete, mám zkušenosti ze své praxe. Bohužel Vám zde nemohu v krátkosti zodpovědět Vaše dotazy, dát návod, radu ap., protože, neznám další souvislosti. Děkuji za pochopení. Mohu Vám však nabídnout osobní konzultace a pomoci Vám tak hledat řešení a východisko z toho co Vás trápí. Souhlasíte? V případě, že ano a budete chtít termín první osobní konzultace, prosím, kontaktujte mě pro rychlejší domluvu telefonem nebo mailem (viz. kontakty na profilu) a také prosím uveďte, zda chcete využít mých služeb v Českých Budějovicích, nebo v Praze, kde praktikuji a z Vašeho dotazu jsem toto nevyrozuměl. Děkuji. Těším se na spolupráci s Vámi. S přáním hezkého dne Bohuslav Jäger