mrkání očí

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,mám chlapečka 4.5 roku,všimla jsem si že poslední dobou mrká očičkama,a chvílemi si je i mne ručičkama,mrká častěji když kouká třeba v televizy na pohádku a jakoby krčí i čelo,tak bych se chtěla zeptat vy jako odborník jaký máte názor,jsme z Chomutova a budu upřímná u nás je tu jediná dětská oční lkař a to je oravdu hrůza chování:(,děkuji za odpověd
Dobrý den.Mrkání a tření očiček může být také jen alergie.Nemusí se hned jednat o dioptrickou vadu,takže to mohou spravit i pouhé kapky.Ale samozřejmě oční vyšetření je nutné.