Mozem byt vas pacient ?

1 Počet odpovědí:
Dobry den,

Mam 26 rokov a kedze som Slovak , tak v 19 rokoch som hladal v dobe studia praktickeho lekare, avsak niesom vobec spokojny ..moje staznosti na moje zdravie vobec niesu vypocuvane .

Posledny rok sa citim stale horsie ..bez rapidnej zmeny zivotneho stylu som pribral 30 kg , mam podchvilou problemy so zapalmi priedusiek ..takisto anginy ... raz som si musel dokonca brat zachranku .. tlak 220/104 , take trpim vysokym pulzem v klidu nad 100 ... tieto moje zistenia sa vobec neberu vazne a ja sa bojim o svoje zdravie .. Cekaci doba a objednavani vubec nefunguje .. Takisto mi nevyhovuje striedanie doktorov ..

Strasne rad by som zistil co mi je , a pracoval na zlepseni , ak by sa dalo tak spolu s Vami.
Je mozne byt vasim pacientom ? Podla hodnoteni ste presne doktor pre mna. Byvam na prahe 8 Ladvi ale vobec nemam problem za Vami cestovat.

Dakujem
Dobrý den, pokud Vám nevadí dojíždět, můžete se samozřejmě registrovat zavolejte prosím do ordinace v pondělí (najděte na webu synlabu, sem nelze vložit číslo...) a domluvte si termín vstupní prohlídky, při ní se dohodneme co a jak dál...