Mela bych uz se obratit na odbornou pomoc?

1 Počet odpovědí:
Dobry den, poslednich par mesicu mam pocit, ze se mi borti cely svet. V unoru jsem odesla od pritele,ktery byl alkoholik a nefungovalo nam to ale mame spolu dve deti, nasla jsem si noveho pritele, utekla jsem ke svemu biologickemu otci, ktery mi nabidl pomocnou ruku, byla jsem u nej 3 mesice a najednou me ze dne na den vyhodil i s detmi, muj soucasny pritel pro nas stavi a s detmi se do rozbiteho holobytu neda jeste jit a tudiz jsem skoncila u byvaleho v byte, pred 8 tydny jsem samovolne potratila a nemuzu se s tim vyrovnat do ted, se soucasnym pritelem sice jsme ale zacina se to kazit. Mam pocit ze nejlepsim resenim pro me byla sebevrazda. Jsem na dne
Dobrý den,
z toho, co popisujete, se za poslední dobu nahromadilo velké množství hodně náročných věcí. Neváhejte a vyhledejte odbornou pomoc. Psycholog Vám může pomoci ustát ty těžké chvíle, být Vám oporou, popř. nasměřovat Vás dále. Život je někdy opravdu náročný, ale stojí za to zabojovat. Zmiňujte dvě děti, pro které jste maminkou...Určitě vyhledejte odbornou pomoc. Držím Vám palce,
DP