Mazelova nevera.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,již jsem zde psala,ale došlo k udalistem,ktere sama nezvládnu. Manzel ma jinou zenu a k 1.10.se stehuje.Jenze tam pry bude jen spát a sem domu bude normálne chodit . Má tu domov sve veci a zázemí. Me ma stale rád odpor ci odcizeni necítí . Jsem máma deti,ktere mame spolu a za37let jsme prozili hezke veci.Tak nevim co dal!!! Doufat v návrat už ne,ale takhle to nejde.Sve nove pritelkyni lze jak je na me drsný a doma vse resime v pohode.Ja prosim o pomoc jsem zoufala a velmi nešťastna.Dekuji a jiz jsem se zkoušela objednat a zadna odezva.
Dobrý den, chcete-li se objednat, zavolejte mi nebo napište na uvedené kontakty. S pozdravem VS.