Mám asi dva roky problém - zarůstající nehet u palce pravé nohy. Dočetl jsem se, že je možný zákrok : Jednoduchá laserová operace přináší okamžitou úlevu od bolesti. „V lokálním umrtvení je laserem vyjmuta část nehtového lůžka, nehty se zúží a odstraní se kousky valu. Po třech týdnech, kdy jsou prováděny kontroly, převazy a odstraněny stehy, je pacient bez problémů a nehrozí riziko recidivy," Provádíte něco takového v Brně? Děkuji za odpověď. jaká je cena tohoto zákroku a vyžaduje PN?
děkujeme za Váš dotaz. Laserovou operaci zarostlého nehtu u nás na klinice, bohužel, neprovádíme.
Můžeme Vám nabídnout operaci klasickou. Cena tohoto zákroku je 3.500,-Kč za jednu stranu palce, případně 5.500,-Kč za obě strany. Naše klinika sídlí pouze v Chotovinách u Tábora.
V případě zájmu či jakýchkoli dalších dotazů nás kontaktujte emailem či telefonicky v pracovní dny (PO-PÁ) od 08:00 do 16:00 hodin.
S přáním pěkného dne
Sanatorium Chotoviny

Dobrý den, na naší pobočce kliniky v Brně neprovádíme laserové zákroky. Je ale nutné doplnit, že v případě zarůstajícího nehtu je příčina ve špatném stříhání nehtů a jakákoliv operace - laserová či jiná je vždy zatížena rizikem recidivy. dr.Paděra