Luca Benetti, results SONO & XRAY right shoulder
1 Počet odpovědí:
Good afternoon Boris, I`m Luca, friend of Massimo. You visited me for the first time on 12.08 at 12.40pm since I have pain in my knee (after meniscus surgery)and In my right shoulder. For the shoulder I just had a SONO+X RAYS and these are the results: XRAYS:postaveni neni poruseno, kl.okraje hladke, skelet bez traumatickych a strukturalnich zmen SONO: M deltoideus ma normalni strukturu a echogenitu , okraj glenoidalni jamky je ostry, vyska chrupavky hlavice humeru je rovnomerna, bez nerovnosti, slacha dlouhe hlavy bicepsu je v bicipitalni zlabku, normalni struktury a echogrnity, dno zlabku je hladke, bez tekutiny.Normalni echogenita I echotextura a sirka slach m.sopraspinatus, infraspinatus , subscapularis a tere minor. Recessus posterior je bez tekutiny AC sklobeni jsou symetricka, bez patol.zmen. Naplnena SASD burza v delce 23m, sire 23m, plocha s hypoechoegennim obdsahem. Zaver: SASD burza se znamkami chronickeho zanetu. If I understood properly doctor told me to do some laser therapy in order to eliminate this burza. Do you agree with this? Do you provide this kind of therapy ? I`ll be on holiday from 22August to 9 September, if you think it`s necessary we could see each other in September, what do you think ? Many thanks in advance. Luca
Hello, Luca! Yes, first of all we will continue as the Doctor suggested. Also You can keep on doing my exercises. Best regards, Boris.

Odpověď – online konzultace

Potřebujete-li odbornou radu, rezervujte si online konzultaci. Specialista Vám dobře poradí i na dálku.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.