Lipografting víčka

1 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
chtěla bych se zeptat na možnost lipograftingu do oblasti nad horní víčka. Jsem půl roku po plastice horních víček a bohužel jedno oko se moc nepovedlo. Již před operací tam bylo málo tuku a operatér zřejmě vzal víc kůže, takže se oko působí propadlým dojmem. Operatér mi nabídl možnost korekce doplněním tuku - asi by se jednalo o malé množství. Jiní lékaři mě od toho zrazovali (vzhledem k lokalitě, která není moc vhodná pro tuto metodu, nemožnost odhadnout, kolik tuku zůstane, případný vznik olejových cyst nebo kalcifikace). Proto bych se Vás chtěla zeptat na váš odborný názor. Na vaší klinice lipografting obličeje nabízíte, proto předpokládám, že s tím máte také zkušenosti. Jsem z toho dost nešťastná, proto bych byla ráda za váš pohled na věc. Děkuji.
Lipografting do víčka je možná procedura k řešení vašeho problému, ale musí ji provádět někdo, kdo tuto proceduru opravdu ovládá. Víčka jsou v tomto ohledu absolutně nejdiskrétnější oblastí. I když provádím lipografting obličeje, jedinou oblastí, na kterou si netroufnu, jsou právě víčka. Ale ještě jednou na závěr - ovládá-li váš chirurg tuhle proceduru opravdu dobře, pak ano.