Krvácení po sexu

Dobrý den, měl jsem s přítelkyní sex. Použil jsem kondom raději, jelikož si zapomněla dvě tobolky z platíčka HA. Po 2. hod od doby co skončil styk začala krvácet. Poslední menstruaci měla před týdnem. Je možné že se ji spustila další nebo dokonce že se jedná o těhotenství. Kondom nebyl poškozen a sperma skončilo někde úplně jinde. Je tedy možna nějaká varianta děkuji moc :)

1 odpověď


Dobrý den, vaší přítelkyně začala krvácet,právě protože si zapoměla dvě pilulky. Nemyslím, z vašeho popisu , že by hrozilo těhotenství. Je možné, že může slabě špinit či krvácet až do další menstruace. Pro klid duše si může 14 dní potom styku provést těhotenský test. Pokud by dále nepravidelně krvácela i v dalším platíčku antikoncepce, tak doporučuji návštěvu gynekologa. S pozdravem MUDr.Konstantin Inkov

Získejte odpověď díky online konzultaci

Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.