Komplikace po odstranění dělohy

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
jsem po operaci odstranění dělohy s vejcovody, vaječníky byly zachovány. Propuštěna z nemocnice bez komplikací. Doma lehce pobolívalo břicho, slabé špinění. Dnes 20 den po operaci jsem se vylekala, neboť na WC ze mě odešlo kus krve!! Prosím můžete poradit, co se mohlo stát? Sešitá jsem byla jak na břichu, tak dole. Děkuji za rychlou odpověď.
Dobrý den, mělo by se udělat gynekologicke vyšetření. Měla jste dělané i poševní plastiky? Je možné, ze jste mohla zakrvacet z vrcholu pochvy ..