Karpální tunel aj.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
ráda bych k vám vznesla dotaz. Někde jsem četla, že se již provádějí operace karpálního tunelu laserovou cestou, je to pravda? Zatím všude nabízejí klasický operativní chirurgický zákrok, který zatím nechci. Jizev a operací již mám za sebou dost. Mám na pravé ruce střední postižení, zatím pouze jednou obstřik, který pomohl na půl roku. Ale zřejmě toto není trvalé řešení problémů. Navíc mám diaknostikovanou začínající artritidu (lépe řečeno na přelomu ano/ne), ruce od zápěstí k prstům mám trvale oteklé a tyto dva "problémy" se dokonale propojují k tomu, aby mi znepříjemnily život. Omlouvám se za zdržení a děkuji za odpověď.
Dobrý den, ohledně operační techniky se obraťte na neurochirurga nebo chirurga ruky. Je pravda, že poslední dobou se upřednostňuje miniinvazivní přístup, kvůli hojení a zkrácení rekonvalescence. jaké jsou možnosti a kterou léčbu hradí pojištovny vám bude muset zodpovědět prostě operatér. S pozdravem ML.