Jsem 9 dní po operaci šedého zákalu na pravým oku Je mi 40let.Mam čočku abych viděla na blízko a na

3 Počet odpovědí:
Jsem 9 dní po operaci šedého zákalu na pravým oku Je mi 40let.Mam čočku abych viděla na blízko a na dálku s diopriema.Oko se hoji v pořádku,tlak je o.k. i sítnice.Ale vidím jen obrysy a vše je zamlzeny jak na dálku tak na blízko,nic nepřečtu a ani obličeje lidi nevidim jen siluety.Je možný že se to ještě zlepší neboť od operace žádná změna k lepšímu nenastala co se týče vidění??
Dobrý den,
můžete mít ještě oteklou rohovku, ale důležité také je, jak jste na oko viděla ještě před tím, než se Vám začal dělat šedý zákal. Nicméně toto všechno byste měla probrat při kontrolách na pracovišti, kde jste byla odoperována.
Přeji hezký den.