Jitka Koloušková DiS

1 Počet odpovědí:
Dobrý den paní magistro. Na začátku tohoto roku jsem se rozvedla a i s dětmi se přestěhovala. Nyní mám přítele. Syn (6 let) ho má rád, ale dcera (10 let) ho vůbec nepřijala. Zkoušeli jsme už snad vše co se dalo. Mluvili s ní po dobrém po zlém, ujišťovala ji, že ona i syn jsou pro mě to nejdůležitější na světě... . Je na mě nezdravě závislá. Neustále chce být se mnou, drží mě za ruku, říká co si mám obléci, dělá mi hysterické scény i na ulici, jak dlouho u nás přítel může být, nesmíme se s přítelem chytit za ruce, vyhrožuje že uteče k otci. Už jsem tak zoufalá, že jsem ji řekla, pokus si myslí, že se tam bude mít lip, ať jde. Budu ráda, když bude šťastná. Přitom řekla, že ji Roman nevadí. Ona vlastně neví, proč je taková.
Nevím si rady. Byla bych ráda, za pomoc. I ona sama souhlasila s odbornou pomocí.
Dobrý den paní Koloušková,

děkuju za Váš dotaz. Z Vašeho psaní cítím, že přemýšlíte, co by mohlo ve Vaší situaci pomoct a že jste už hodně věcí vymysleli a vyzkoušeli. Můžeme se sejít a zjistit, jestli a jak Vám můžu pomoct já. Mám pár věcí, které mě napadly, když jsem nad Vaším dotazem přemýšlela, a chci Vás poprosit, jestli mi můžeme poslat na můj mail (skyvovanada@gmail.com) svůj mail, abych Vám je poslala interně.

Děkuju a přeju Vám šťastnou cestu při hledání a nalézání řešení, ať už se mnou nebo jinak. Naďa Skyvová